O nas

Historia firmy

Powstanie firmy Solid Partner sięga roku 2003, od którego właściciel i założyciel, Tomasz Łaszczych, rozpoczął jednoosobową działalność gospodarczą oraz budowanie solidnej marki.  Swoje doświadczenie zdobywał zajmując się prowadzeniem księgowości spółek w takich sektorach, jak: produkcja, usługi, informatyka, architektura, doradztwo gospodarcze czy handel.

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze finansowej firm z wielu branż, jak i wyjątkowy profesjonalizm jakim wyróżniają się pracownicy Solid Partner pozwala oferować klientom obsługę księgową na najwyższym poziomie.

Stabilność i stały rozwój firmy jest gwarancją najwyższej jakości usług ale także zapewnia bezpieczeństwo klientów w zakresie obsługi księgowej.

Solid Partner to beneficjent funduszy europejskich, które pozyskuje za pośrednictwem współpracowników z OWES. Na uwagę zasługuje fakt, że firma Solid Partner Księgowość jest przedsiębiorstwem społecznym, prowadzącym działania propracownicze oraz prospołeczne.

Tomasz Łaszczych w 2019 roku otrzymał od magazynu Why Story tytułu Lider z powołania w kategoriach Lider w biznesie oraz Lider społeczny.

 

Nasza Misja

Solid Partner Księgowość Sp. z o.o. jako przedsiębiorstwo społeczne świadczy profesjonalne, wyspecjalizowane usługi księgowe dla podmiotów ekonomii społecznej: stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych oraz spółek z o.o. „non profit”.

Jesteśmy w pełnej gotowości, by jako profesjonalni doradcy od podatków i finansów stawić czoła wyzwaniom w rozliczaniu projektów, dotacji, grantów, które wymaga uwzględnienia specyficznych wymagań i dodatkowej sprawozdawczości.

Prowadząc działalność gospodarczą jako przedsiębiorstwo społeczne, oferując profesjonalne usługi księgowe, naszym celem jest wspieranie osób niepełnosprawnych, bezrobotnych oraz zagrożonych wykluczeniem, poprzez integrację społeczną i zawodową wyrażoną odpowiednim zatrudnieniem tych osób.

Zapewniamy kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową firm. Przekazanie księgowości naszej firmie ograniczy wydatki, oszczędzi czas i zapewni bezpieczeństwo Twoich rozliczeń księgowych.

Co nas wyróżnia

Doświadczenie

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze finansowej firm wielu branż, znamy problematykę prowadzenia działalności gospodarczej, oraz specyfikę wszystkich form organizacyjno-prawnych prowadzenia przedsiębiorstwa: jednoosobowej działalności, spółki cywilnej, jawnej, z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytowej.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Usługi księgowe wykonywane są przez specjalistów w dziedzinie rachunkowości i finansów, którzy na bieżąco uzupełniają swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i warsztatach. Zapewnia to profesjonalną obsługę mimo częstych zmian w prawie podatkowym oraz przepisach pokrewnych. Nasze kompetencje poparte są wymaganymi prawem certyfikatami.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Świadcząc usługi w oparciu o specjalistyczną wiedzę zapewniamy naszym klientom bezbłędne, bezpieczne prowadzenie księgowości. Nasze biuro zgodnie z obowiązującymi przepisami posiada ubezpieczenie OC z tytułu usługowego prowadzenia ksiąg.

Pomoc w prowadzeniu działalności

Pomoc w prowadzeniu działalności

Nieustannie analizujemy potrzeby naszych klientów. Szukamy korzystnych rozwiązań, odpowiednich do profilu działalności gospodarczej. Skutecznie doradzamy jak obniżyć koszty i poprawić płynność finansową przedsiębiorstw.

Dogodne warunki współpracy

Dogodne warunki współpracy

Oferujemy elastyczne warunki współpracy. Odbieramy dokumenty z siedziby klienta, gdzie dokonujemy wstępnej weryfikacji dowodów księgowych. Zapewniamy reprezentację podmiotów podczas kontroli podatkowej.

Korzystna cena

Korzystna cena

Ustalając cenę usług indywidualnie analizujemy potrzeby każdego klienta co pozwala na zaoferowanie korzystnej cenowo oferty.

Translate »
Skip to content